Telefon
WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Kurumsal
Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak Canes Emlak

"Değerleme sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Canes Emlak, kurulduğu günden bugüne kadar değerleme, geliştirme ve değer yönetim süreçlerine önemli katkılar sağlamaktadır. Sektörün şeffaflaşmasına ve nitelikli analiz süreçlerine katkılarından ötürü emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."

Mustafa Barış ÖZDEMİR

Mustafa Barış ÖZDEMİR

Girişimci

Çeyrek asrı aşan bir sürede, Sayın Bilal ÖZDAMAR'ın liderliğinde, sessiz, sakin, sabırlı, alçak gönüllü, nezaket, zarafet ve incelikten asla ödün vermeyen ama, bir o kadar da üretken, çalışkan, verimli ve koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan faaliyetler yürüterek, hem ticari ilişkide bulundukları şirketlere ve hem de sektörümüze büyük katkı sağlıyorlar

Yavuz ALEMDAR

Yavuz ALEMDAR

İş Adamı

“Uzun yıllardır Canes Emlak ile sürdürdüğümüz çalışmalar hem teknik anlamda konularına hakimiyeleri hem de işlerin yürütülmesinde beşerî ilişkiler anlamında sergiledikleri yüksek profil son derece verimli ve başarılı işler ortaya çıkardı. Canes Emlak çalışmalarında sadece “değerleme teknikleri” anlamında değil, “gayrimenkul geliştirici” gözlüğü ile bakabilme vizyonuna sahip bir firma olarak çalışmalarımıza katma değer sağlama açısından da çok önemli katkılar sağlamıştır.

Ahmet KUMRU

Ahmet KUMRU

Sanayici

“Canes Emlak Gayrimenkul Danışmanlık üstlendikleri işlerde göstermiş oldukları titizlik, dakiklik, detaycılık ile geliştirici ve yatırımcı firmalar olan bizler için güvenilir bir çözüm ortağıdır. Uzman ekipleri ve yoğun iletişim sayesinde üstlenmiş oldukları işlerde adeta işverenin bir parçası gibi hareket etmektedir. Standart raporlar yerine geliştirici ve yatırımcılara ışık tutan, yeni fikirlerin oluşmasına kaynak olan raporlar ile tercih ettiğimiz ve çalıştığımız firmalardan biridir.”

Emel ÜSTÜN

Emel ÜSTÜN

Yatırımcı

Sayın Bilal Bey 2000’li yılların başından beri tanırım ve kendisi ile çalışmaktan her zaman çok mutlu oldum. Şirket olarak Gayrimenkul konuları ile çok yakından ilgili olduğumuzdan, tüm önemli proje ve girişimlerimizde, yatırımlarımızda, Bilal Bey bizim için yapmış olduğu tüm çalışma, araştırma ve analizleri dikkate alarak kararlarımızı oluşturduk ve memnuniyetle gördüm ki, yapılan analizler daima doğru çıktı.

Ferhat EKER

Ferhat EKER

İş Adamı

Canes Emlak Gayrimenkul Danışmanlık ile 10 yılı aşkın süredir birlikte çalışıyoruz. Canes Emlak firması ve çalışma prensipleri birkaç kelime ile özetlenebilir. Cesur, titiz, takipçi, konusunda uzman ve çok güvenilir. Yönetim, çalışanları ve tecrübesi ile iş hayatında olması gereken bütün önemli ve herkesin aradığı özellikleri bir araya toplamış çok nadide bir firmadır.

Mehmet UZUNLAR

Mehmet UZUNLAR

Emekli

6 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları