Telefon
WhatsApp

Kırklareli Emlak Ofisleri

Haberler
Kırklareli Emlak Ofisleri

Kırklareli Emlak Ofisleri

Kırklareli’de Emlak Alım - Satım ve Danışmanlık Hizmetleri

"CANES EMLAK; MÜŞTERİLERİNE DAİMA KAZANDIRIR!"

"25 yılı aşkın süredir size değerli müşterilerimizim hayallerine açılan kapı olmanın gururunu yaşıyoruz..."

Canes Emlak, emlak alım, satım ve yatırımı konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Emlak yatırım alanında bilgi, birikim ve tecrübelerini yatırımcıları ile paylaşabilmenin verdiği heyecanı ile kurulan CANES EMLAK 'IN çalışma ilkesi; mevcut yasa ve yönetmelikler çerçevesinde işin zamanında, istenilen tüm nitelikleri kapsayan, en verimli ve uygulanabilir şekilde sonuca ulaşılabilmesidir.

Bu amaçla doğrultusunda; güler yüzlü, dürüst, güvenilir ve şeffaf bir çalışma içerisinde siz değerli müşterilerimizin sahip olabilecekleri en iyi yatırımı, en doğru zaman ve en doğru hamleyi belirleyerek gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

Bu noktada, size en güvenilir ve en uygun şartlarda yardımcı olabileceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Kırklareli ağırlıkla Tüm Trakya’da ve Türkiye’nin her bölgelerinde olmak üzere, birçok bölgede Emlak Alım, satım, ekspertiz (danışmanlık) konularındaki, sizin tüm gereksinimlerinizi karşılayabilmek adına sizi emlak’ta kazananların arasına davet ediyoruz...

Amacımız;

Sizler için en doğru olanı, her zaman en yüksek kaliteyi sunabilmektir.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayarak sektördeki beklentileri sonuna kadar müşterilerine sunmayı hedefleyen durmazlar emlak sektörel tecrübesi ve piyasa konusundaki çalışmaları ile diğer firmalardan ayrılmaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti en önemli değerlerimizden olup her zaman satış odaklı değil, müşteri odaklıyız.

 

Verdiğimiz hizmetten memnun kalmanız ve kendinizi bize yakın hissetmeniz için elimizden geleni yapar her müşterimize tek müşterimizmiş gibi yaklaşırız.

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları